Květen 2009

Otevřeli jsme sezonu koupání v moři

22. května 2009 v 22:04 | Moře lásky |  Fotografie
Včera ráno v 8,30 už jsme byli na pláži. Sluníčko teprv začalo hřát a kromě nás nikdo nebyl na pláži. Moře nebylo hodně teplé ale přeci jsme se koupali.
Dnes jsme na pláži byli odpoledne a moře už bylo teplé tak akorát na koupání.
Sranda nechyběla to můžete vidět na fotkách.
Že moje Dráhá užívala jak málé děcko, nemusím zvlášť zdůrazňovat, a ja také s ní.
Bude to jedna dloůhá a doufejme hezká sezona koupání a opalování.
Ahojte, čekáme na Vás.


Češka beseda Rijeka

16. května 2009 v 16:27 | Moře lásky |  Fotografie
Moje láska (Euridika) je narozená v Brně, dloůho žije v Chorvatsku, a ja sem chorvat. Členové jsme České besedě v Rijeci a rád bych něco napsal o tom.
Spolek učinkuje v sastavu "Svazu Čechů v Chorvatsku" a vystanoveny je před 15-ti lety. Teď před zakončením náš dům je nejhežčí v celém Chorvatsku.
Spolek propaguje českou kultůru přez všelijaké čisnností. Máme pěvecký zbor, tanec, malé zpěváky a tanečníky, divadelní amaterskou skupinu. Naší malí zpěváci (Rybičky) minulý rok vyhráli v Praze.
Mi jsme členy herecké skupině. Každý rok v Lipovci blýsko Daruvara nastoupají všechny skupiny z Chorvatska. Minulý rok hráli jsme divadlo "Zamylovaní" a tento rok "Omlazený dědeček".
Minulý rok taky začala vyuka českého jazyku v Základní škole Podmurvice, a tento rok vyuka je v České besedě. Kromě dětí na vyuku č. jazyku přicházejí i několyk dospělých.
Na pozvání přatelu z Řimova byly jsme v minulým roce v tom krásném městečku. Vystupovaly naší zpěvači a taněčníky. Kamen z Řimova vestaven je do základu našeho domů.
Uvýtání a pohostinství zapamatujeme na celý život.
Hrdý jsem že jsme členový tohoto družstva.


Čas je jít dále

7. května 2009 v 13:04 | Moře lásky |  Ilustrace
o začatečnýh problemu je čas jit dále.
Dovolte abych se představil
Blogeř jsem z Chorvatska kde mám dva bloga už skoro čtyry roky. Blog je dilem mého života. Na blogu sem našel a poznal lásku sveho života.
Blog pro mně ne znamena obyčejny chat ale místo kde mohu sve mysli podělit s lidmy, drahymy přátely. Rád se hraju s myšlenkama a obrázky, proto na blogu zveřejňuji jenom vlastni fotky a ilustrace.
Mrzim spam a ne odpovidam na nich. Všichni bysme měli psat proto aby nas druhy četli.
Očekávam upřimnou spolupráci.
Ahoj.Bik u polju maka
Ja ptica

Zkouška z Chorvatska

3. května 2009 v 21:17 | More ljubavi
V Chorvatsku mám blog More ljubavi a htĕl jsem vidĕt jaky by to bylo otevřit blog v Česku.
Už na začatku mĕl jsem problemi. Čtyři roky, ja i Drahá jsme blogeři, sami dĕlame design na svojím strankama. Na blogu.hr není problem otveřit a přepravit html kod stranky. Tady nevim jak to udĕlat.
Ani na jednym blogu nevidĕl jsem u vas logo se kterým byh se mohl, bez problema, vratít z arhivi na posledni zveřejnĕny článek. Na mim blogu to je obrázek v levém rohu bloga na vrchu.
Uvýtám každou Vaši pomoc.

300


Ahojte!

Přidavek: Moje láska a ja naučily jsme jak se sloužit editorem takže nepotřebujeme už pomoc.